Умови використання сайту

Хто ми

Проектом керує кілька ентузіастів, принаймі поки що.

Email: support@bajka.com.ua.

Умови використання

Всі права на прислані тексти/цитати/історії належать їх власникам - безпосереднім учасникам цитат і тим, хто їх прислав через форму на сайті. Адміністрація не несе відповідальності за їх використання третіми особами.

На сайті неминуче є і будуть тексти, що містять ненормативну лексику. Якщо використання нелітературної мови вас дратує, рекомендуємо не читати наш сайт.

Всі байки на сайті є продуктом народної творчості. Ми не ставимо перед собою мети ображати честь чи достоїнство фізичних осіб або посягати на чиюсь ділову репутацію. Співпадіння реальних імен чи назв вважаюься випадковими.

Адміністрація сайту не проводить попередню оцінку присланих матеріалів стосовно задоволення вимог чинного законодавства, чиїхось уявлень про прекрасне, чи оцінок. Але ми залишаємо за собою право видаляти байки, котрі порушують законодавство, компрометують чиїсь персональні дані чи являються проявами особистої неприязні до конкретних осіб чи груп. Також ми не можемо гарантувати абсолютної відсутності подібного контентк. В разі потрапляння на такі байки - пишіть нам, ми намагатимемось все виправити.

Адміністрація класифікує сайт як такий, що містить інформаційний продукт заборонений для осіб, що не досягли повноліття (18+). Отже, якщо вам немає вісімнадцяти, користуватись сайтом вам заборонено. Якщо вам виповнилось вісімнадцять і ви не хочете, щоб сайт читали діти чи моложші родичі, рекомендуємо скористатись будь-якою з численних програм для батьківського контролю.

Адміністрація сайту залишає за собою право публікувати, видаляти чи редагувати будь-які матеріали, що були надіслані користувачами, на свій власний розсуд.

Адміністрація сайту залишає за собою право на використання інформації, що міститься на сайті (за виключенням персональних даних користувачів), на свій власний розсуд.