Політика конфіденційності та захисту персональних даних

Політика конфіденційності та захисту персональних даних

Загальні положення

Ми з великою повагою ставиться до персональної інформації всіх без винятку осіб, які відвідали наш Сайт та активно ним користуються.

У цій Політиці конфіденційності та захисту персональних даних (далі – «Політика») встановлено порядок здійснення Сайтом обробки персональних даних, види персональних даних, які збираються та цілі використання таких персональних даних.

Збір та використання персональних даних

При використанні користувачем сервісів Сайту Компанією здійснюється обробка даних користувача, а саме:

  • файли cookie - використовуються для забезпечення механізму авторизації, ви можете вимкнути їх для нашого сайту, але тоді не матимете змоги використовувати сервіси, що вимагають авторизацію.
  • Профайли соц.мереж - оскільки ми відмовились від класичної реєстрації, то для ідентифікації користувачів необхіден мінімум даних від соц.мереж.
  • Email - для можливості прив'язки кылькох профайлів з різних соц.мереж. (Жодних розсилок)

Термін зберігання персональних даних

Персональні дані зберігаються на термін не більше, ніж це необхідно згідно з метою їх обробки.

Безпека неповнолітніх

Сайт не призначений для неповнолітніх користувачів.

Якщо вам не виповнилось вісімнадцяти років - користування Сайтом заборонено.

Взаємодія Сайту з іншими ресурсами

При використанні користувачем сервісів, на сторінках Сайту можуть бути присутніми коди інших інтернет ресурсів і третіх осіб, в результаті чого такі інтернет ресурси і треті особи отримують Ваші дані. Отже, ці інтернет-ресурси можуть отримувати і обробляти інформацію, про те, що Ви відвідали ці сторінки, а також іншу інформацію, яку передає браузер користувача.